درباره ما

14 اسفند 1396

معرفی صدرا لایت
صدرا لایت مفتخر است تا با به کارگیری علم روز برق و تلفیق این علم با هنر ابزاری باشد برای تجلی هرچه بیشتر این دو حوزه. در این شرکت مهندسانی در رشته های برق، معماری و کنترل یاریگر ما در این زمینه هستند. ما در این شرکت نگاه جدیدی به برق و هنر افکنده ایم که این نگاه جز از طریق طراحی علمی و هدفمند میسر نخواهد شد. مثلما روشنایی تاثیر به سزایی در زندگی انسان داشته است. استفاده انسان از همان زمان اولیه از مشعل و آتش و تاثیر به سزای نور در جهان آفرینش خود گواهی است بر این موضوع. امروزه این نیاز فقط در محدوده دیدن و دیده شدن نیست و هدف های بسیاری از جمله جنبه های روانی ، القا کردن مفاهیم و سخن گفتن از طریق نور، جذب خریدار و ... را دنبال می کند.

شرکت ما ارائه دهنده خدمات روشنایی در سه حوزه اصلی تولید، طراحی و اجرا می باشد که شرح آن به صورت زیر می باشد:


1.تولید
پس از مدتی فعالیت در حوزه نورپردازی و احساس نیاز به محصولاتی که هوشمندانه تر و با ظاهری زیباتر بتواند نور را بر تن محیط بیفکند تصمیم گرفتیم تا خود نیز سهمی در این عرصه داشته باشیم. هدف گذاری ما در انتخاب محصولات به گونه ایست تا همیشه گامی به جلو داشته باشیم و محصولاتی انتخاب شود که مشابه آن معمولا در داخل وجود ندارد. هم اکنون محصولات شرکت در دو گروه چراغ های دکوراتیو و چراغ های نورپردازی ارائه می شود.


2. نورپردازی نمای ساختمان
نمای ساختمان اولین قسمتی است که در معرض دید است. لذا این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از طریق نورپردازی می توان در شب حتی بیشتر از روز دیده شد و با استفاده از یک نورپردازی حرفه ای بر جنبه های مورد نظر تاکید داشت.
3. نور پردازی داخلی


هدف از انجام این نورپردازی بازسازی فضاهای خارجی در داخلی است. با انجام این کار به محیط علاوه بر روشنایی حس داده می شود. این نور پردازی می تواند در کاربرد هایی از جمله منازل مسکونی ،فروشگاه ها و مغازه ها، تالار ها رستوران ها و ادارات مورد استفاده قرار بگیرد.
4. نورپردازی محوطه و فضای سبز


در طراحی فضای سبز و محوطه نور همواره به عنوان یک عنصر مهم و اساسی به شمار می آید زیرا کلیه نقاطی که در طراحی از اهمیت برخوردارند باید امکانات روشنایی را داشته باشند تا در شب نیز بتوانند جلوه کنند. با استفاده از نورپردازی، فضای سبز در شب نیز جلوه پیدا خواهد کرد همچنین باعث زیبا تر جلوه کردن محیط خواهد شد.
5. نورپردازی صنعتی و مرغداری ها


یک نورپردازی مناسب در صنعت می تواند علاوه بر تقویت روحیه و کاهش خستگی کارکنان کمک کند تا روشنایی با نسبت مناسبی توزیع شود و از خطرات احتمالی به خاطر نبود توزیع نور مناسب جلوگیری شود. در این میان نورپردازی مرغداری ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در مرغداری ها برنامه هاي نور پردازي يکي از مهم ترين ابزار مديريت محيطي است که اجراي آن در محيط تاثير به سزايي دارد.
6. نورپردازی بناهای تاریخی


نور پردازی یکی از تکنیک هایی است می تواند تصویری متفاوت و ویژه ای ازبناها و بافتها تاریخی را به نمایش بگذارد وباعث به وجود آمدن تاثیرات عمیق تر بر بیندگان گردد که تا کنون آن را حس و درک نکرده بودند. لذا به نظر می رسد نور پردازی بناهای تاریخی، فراتر از یک روش و تکنیک بوده و با ترکیب و مشارکت دیگر علوم می تواند تاثیر به سزایی در ایجاد حس تعلق و همچنین غرور را به همراه داشته با شد.


7. سازه های نورانی
سازه های نورانی یک راه کار جدید برای بازی با نور است. هدف ما از استفاده از این سازه علاوه بر زیبا سازی محیط به کار گیری بهتر و بیشتر نور غیر مستقیم در محیط است که از این طریق امکان می یابد.


8. هوشمند سازی نور
با برنامه ریزی روشنایی یا همان هوشمند سازی نور، اصلاح منبع نور و طراحی روشنایی می توان تا ۸۰% مصرف انرژی را در بخش روشنایی کاهش داد. از دیگر مزیت ها می توان به زیبایی ، افزایش کارایی، بالا رفتن طول عمر تجهیزات و ... اشاره کرد.

 

روند کاری پروژه در شرکت


1- دریافت نظرات و سلایق مشتریان


2- انجام توافقات مربوط به عقد قرارداد


3- آغاز بررسی های میدانی و ملاحظات بنا


4- ارائه طرح اولیه در حالت 3D طی چند گزینه


5- دریافت مجدد نظرات و پیشنهادات و اعمال آن ها


6- ارائه دفترچه متره و مشخصات کامل چراغ ها و مصالح برای اجرای طرح


7- مشاوره یا تامین کالا(براساس قرارداد منعقد شده)


8- نظارت بر اجرا یا اجرای طرح(بر اساس قرارداد منعقد شده)

334 بازدیدها
Super User

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا